Home / روانشناسی / تست روانشناسی / تست شخصیت جالب

تست شخصیت جالب

این یک تست شخصیت جالب است

به عکس درختان نگاه کنید و یکی از آنهایی را که بیشتر نظرتان را جلب می‌کند انتخاب کنید.

پاسخ تست

.

.

.

.

حال شماره درختی را که انتخاب کرده اید را در پایین پیدا کنید و شخصیت خود را بهتر بشناسید:

درخت ۱: شما می‌خواهید بهترین باشید و والاترین تمایلات و نُرم‌ها را دارا می‌باشید. شما سخت کار می‌کنید ولی خودخواه نیستید. کار می‌کنید زیرا می‌خواهید جایگاه خود را بهبود دهید. دوست می‌دارید تا زمانی که آسیب نرسانید و هیچ وقت از عشق ورزیدن کوتاهی نمی‌کنید. افراد کمی هستند که قدر شما را می‌دانند.

درخت ۲: شما بسیار مسئولیت پذیر بوده و مشتاق به مراقبت از دیگران هستید. به صادقانه کار کردن معتقد بوده و مسئولیت‌های کاری زیادی را قبول می‌کنید. شخصیت خوبی داشته و مردم به شما اعتماد می‌کنند. همیشه داستان جذابی برای تعریف کردن دارید.

درخت ۳: شما متفکر بزرگی هستید. تفکرات و ایده‌های شما بسیار مهم هستند و با کسانی که به تفکر و آموختن علاقه دارند جور می‌شوید. شما هیچ وقت تخیلاتی نیستید و مدت زیادی را به روی اخلاقیات فکر می‌کنید. تلاش دارید کاری را که درست است انجام دهید حتی اگر اکثریت اطرافیانتان آن را غلط بدانند.

درخت ۴: شما قلب مهربانی داشته و هیچ کسی شبیه شما نیست. شما بصری و کمی دمدمی مزاج هستید که به همین دلیل در موردتان سوء تفاهم شده و این شما را آزار می‌دهد. کسی هستید که به سادگی طرف سیاه و سفید زندگی را می‌بینید و احساساتی هستید.

درخت ۵: شما منحصر بفرد بوده و از خط فکری «به روش خودم انجامش می‌دهم» پیروی می‌کنید. به خود متکی بوده و می‌دانید چگونه برای خود و کسانی که دوستشان دارید قوی باشید. خواسته خود را دقیق دانسته و از دنبال کردن رویاهایتان نمی‌هراسید. چیزی که از مردم می‌خواهید صداقت بوده و آنقدر قوی هستید که حقیقت را بپذیرید.

درخت ۶: به سادگی می‌توانید یک رابطه را با کسی آغاز کنید و دوستان زیادی داشته و می‌خواهید زندگیشان را بهبود بخشید. هاله درخشان و گرمی داشته و مردم در حضور شما بسیار راحت هستند. جذاب، دوراندیش و تک هستید. عشق را بیش از هر کسی در دنیا نیاز داشته و آماده عشق ورزیدن به کسانی که نمی‌خواهند پاسختان را دهند؛ هستید.

درخت۷: شما حساس و با فهم هستید که به خوبی گوش داده و قضاوت نمی‌کند. معتقدید هرکسی راه زندگی خودش را دارد و اتفاقات و مردم را به سادگی می‌گیرید. زیاد نگران نشده و معمولا آرام هستید.

درخت۸: شخصیت شادابی داشته که می‌داند مردم را چگونه بخنداند و در هماهنگی با جهان زندگی می‌کنید. تلاش گر بوده و هرگز به ماجراجویی‌ها نه نمی‌گویید که معمولا افراد دیگر را هیجان زده و غافلگیر می‌کنید. علاقه‌های زیادی داشته و تا وقتی که به چیزی که می‌خواهید نرسیدید، از پا نمی‌نشینید.

درخت۹: شما زندگی را یک هدیه دانسته و برای استفاده بیش از پیش از آن تلاش می‌کنید. از چیزی که در زندگی فوق‌العاده مفتخر هستید و می‌خواهید با کسانی که دوستشان دارید تمام شادی‌ها و غمهایتان را تقسیم کنید. دید سالمی به زندگی داشته و نیمه پر لیوان را می‌بینید. از هر فرصتی برای بخشیدن استفاده می‌کنید.

Check Also

تست روانشناسی

در تصویر فوق در نگاه اول چه چیزی مشاهده میکنید؟؟ دختر یا گرگ؟؟ پاسخ تست …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *