" /> چگونه با کمترین هزینه کادویی اعجاب آور برای مردان تهیه کنیم - اسکای میک
Home / دسته‌بندی نشده / چگونه با کمترین هزینه کادویی اعجاب آور برای مردان تهیه کنیم

چگونه با کمترین هزینه کادویی اعجاب آور برای مردان تهیه کنیم

خلاصه: بارعایت یکسری از نکات می توان تاثیر هر کادویی را چندین برابر کرد به همین منظور در این مقاله به چندین راه حل اشاره شده است.

خودتان دست بکار شوید:

بهترین کادو مردانه ، آن چیزی است که تمام احساسات شما را به مخاطبتان برسانند. برای این منظور باید با عشق و علاقه یک دست ساخته ای طراحی و ذره ذره برای مخاطبتان خلق نمایید. بطور کلی چیزهایی که توسط دست ساخته می شوند از ارزش بالاتری نسبت به کالاهایی دارند که در تیراژ بالا و توسط ماشین آلات مکانیکی ساخته شده اند. علت اصلی این امر تفاوت در کیفیت محصولات نیست بلکه ذوق ، عشق ، علاقه و زمانی که تولید کننده برای تولید یک اثر هنری خلق می کند باعث ارزش آن می شود که نمی توان با هیچ هزینه ای آن را قیمت گذاری کرد و می تواند یک کادو هنری به حساب آید. بعنوان مثال با پیشرفت روز افزون تکنولوژی دوربین های فوق پیشرفته ای وارد بازار شده که می تواند تصاویری بسیار با کیفیت و با بیشترین جزئیات مطابق با واقیعیت تولید نماید اما ارزش این تصاویر شاید فقط و فقط به اندازه ی یک برگ کاغذ باشد. اما اگر یک هنر مند همان تصویر را در طول ماه ها نقاشی نماید هر چند با وضوح کمتر قیمتی واقعی نمیتوان برای آن متصور شد زیرا یک اثر هنری و دست رنج یک انسان است که ساعت ها پای آن وقت گذاشته است.

حال این اثر هنری که شما قصد تهیه و اهدا کردن آن را دارید می تواند یک نقاشی، مجسمه ی گلی، البسه ی دوخته شده و یا بافته شده ، کیف چرم دست دوز و… باشد که بستگی به توانایی شما و احتیاجات فرد موردنظرتان دارد.

متفاوت ترن اثر را انتخاب کنید:

همیشه سعی کنید خاص باشید. بخصوص در انتخاب هدیه ، این امر می تواند جذابیت شما را برای مخاطبتان چندین برابر کند. اگر قصد دارید یک اثر هنری خودتان خلق کنید و هدیه دهید در طراحی آن خلاقیت بخرج دهید ویک چیز متفات خلق کنید تا ماندگاری کار شما در افکار مخاطبتان بیشتر شود. هرچقدر ساخت این اثر هنری برایتان لذت بخشتر باشد و در تولید آن ذوق و علاقه ی بیشتری نشان دهید در مخاطب شما اثر بیشتری خواه گذاشت.

Check Also

قبل از خرید سامانه پیامک به چه نکاتی باید توجه کرد؟

فرض می کنیم که شما قصد خرید بهترین پنل پیامک را داشته و در این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *